Вийшов у світ 29–30 випуск газети «Видавничий вісник» Видавничого центру Львівського національного університету імені Івана Франка.

На першій сторінці під рубрикою «Премії» опубліковано матеріал «Міжнародне визнання», в якому йдеться про автора монографії «Андрей Шептицький Митрополит Галицький (1901–1944) провісник екуменізму» Блаженнішого Кардинала Любомира Гузара – першого лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка 2016 року в номінації «За визначний особистий внесок у розвиток суспільно-гуманітарних наук».

Про переможців  університетських конкурсів «Найкращий підручник і навчальний посібник  гуманітарного та природничого напрямів» говориться у публікаціях «Малий ювілей університетського масштабу» та «Авторів найкращих книжок премійовано», що розміщені на першій і дев’ятій сторінках газети.

Розповідь про нові книжки Видавничого центру – у матеріалі «Друковане слово – сила науки», який заверстаний на тринадцяти полосах «Видавничого вісника».

Одним з вагомих заходів популяризації університетської книговидавничої справи є презентація нових видань під час Форумів видавців у Львові, що вже десять років поспіль є хорошою традицією в Університеті. Зокрема, про творчі дискусії авторів 14 нових видань і їхніх шанувальників, які велися протягом двох презентаційних днів, написано у кореспонденції «Творчі оглядини доробку науковців», що під рубрикою «Презентації» на восьмій газетній шпальті.

Завершується газетний випуск святковим привітанням університетських книговидавців із Новим 2017 роком і Різдвом Христовим!

Богдан КОПАНСЬКИЙ.

Завантажити публікацію