Нагороди XІV Форуму видавців у Львові

Нагороди XV Форуму видавців у Львові

Нагороди XVІ Форуму видавців у Львові

Підручник «Мікробіологія» із серії «Біологічні студії» (автори – Степан Гудзь, Світлана Гнатуш, Ірина Білінська) та монографія Василя Івашківа «Художня, літературознавча і фольклористична парадигма ранньої творчости Пантелеймона Куліша» отримали відзнаки XVІ Форуму видавців. Підручник «Мікробіологія» ввійшов до числа п’ятнадцяти найкращих книжок «Форуму видавців-2009», а за наукові монографії Василя Івашківа «Художня, літературознавча і фольклористична парадигма ранньої творчости Пантелеймона Куліша» та Богдана Тихолоза «Філософська лірика Івана Франка» Видавничий центр Франкового Університету отримав спеціальну відзнаку голови Львівської обласної держадміністрації.

Нагороди XVІІ Форуму видавців у Львові

Нагороди XVІІІ Форуму видавців у Львові

• Конкурси

Серед переможців – видання і видавці

Франкового Університету!

15 вересня 2011 року  було урочисто оголошено переможців конкурсу «Найкраща книга 18 Форуму видавців». Книжки оцінювало Велике журі, що складалося з 26 Малих Журі, 94 членів яких було підібрано за професійною ознакою. На конкурс від 92 українських видавництв надійшло 379 книжки. Видавничий центр Львівського національного університету імені Івана Франка подав 22 книжки. Два видання Франкового Університету перемогли у  номінаціях:

«Спеціальна відзнака Малого журі літературознавців»:

Іван Франко. Мойсей: Поема / Переклала на німецьку мову Ірина Гузар. Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2010.

«Спеціальна відзнака Малого журі науковців (природничі і точні науки)»:

Богдан Ковальчук, Йосиф Шіпка. Основи математичного аналізу. У двох частинах. Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2010.

Видавничий центр Львівського національного університету імені Івана Франка отримав нагороду за вихід у світ серії підручників та навчальних посібників для вищої школи у номінації:

«Спеціальна відзнака Львівської обласної адміністрації».

Нагороди XІX Форуму видавців у Львові

Відзнака президента Форуму видавців

за підручник «Квантова механіка» Івана Вакарчука.

Нагороди XX Форуму видавців у Львові

Нагороди XXI Форуму видавців у Львові