Тип видання: Монографії

Рік видання: 2023

Автори – Мирослав Бомба, Ігор Пандяк, Світлана Майкова та інші

За редакцією Мирослава Бомби

Технології продуктів оздоровчого харчування : монографія / [М. Я. Бомба, І. Г. Пандяк, С. В. Майкова та ін.] ; за ред. д-ра с.-г. наук, проф. М. Я. Бомби. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2023. – 338 с.

ISBN 978-617-10-0791-8

Рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 46/4 від 26 квітня 2023 року).

Редактор – Наталія Плиса. Комп’ютерна верстка – Любов Семенович. Обкладинка –Василь Роган.

Розглянуто сучасні вітчизняні та світові тенденції розвитку харчових технологій, орієнтованих на виробництво харчових продуктів оздоровчого, профілактичного, функціонального та дієтичного призначення, що значно розширює і збагачує асортимент страв із оздоровчими властивостями.

Наведено результати досліджень щодо вдосконалення технології виробництва харчових виробів завдяки доповненню їх нетрадиційними інгредієнтами функціонального спрямування. Обґрунтовано пропозиції щодо виробництва та поліпшення якості продуктів харчування, зокрема забезпечення населення країни необхідною кількістю харчової продукції оздоровчого призначення, яка відповідає основним принципам харчування третього тисячоліття, що є запорукою збереження генофонду нації.

Для науково-педагогічних працівників, аспірантів і студентів, а також фахівців сфери АПК, харчової промисловості, закладів ресторанного господарства, санаторно-курортних комплексів тощо.