Тип видання: Практикуми, збірники вправ, задач, тестових завдань, хорових творів

Рік видання: 2022

Автори – Наталія Микитенко, Ірина Чорна-Климовець

Редактор – Мар’яна Михалюк. Комп’ютерне верстання – Ірина Куліненко. Обкладинка – Василь Роган

Микитенко Наталія. «Business Writing Within Cases» : практикум з англомовного ділового письма для студентів нелінгвістичних спеціальностей / Наталія Микитенко, Ірина Чорна-Климовець. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2022. – 80 с.

ISBN 978-617-10-0753-6

Рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 37/10 від 26 жовтня 2022 року).

Практикум призначено для використання у процесі іншомовної фахово орієнтованої підготовки студентів нелінгвістичних спеціальностей, зокрема вивчення ділового письма. Структура практикуму висвітлює актуальні види ділового письма, необхідну лексику для створення ділової кореспонденції, а також поетапні вказівки для ефективного продукування здобувачами вищої освіти зразків ділового письма. Представлені у посібнику вправи та завдання спрямовані на формування і розвиток навичок та вмінь ділового писемного спілкування в межах змодельованих комунікативних ситуацій, а саме сконструйованих кейсів.

Додаткова інформація (Зміст)

Додаткова інформація (Передмова)

Додаткова інформація (Сторінка з вихідними даними)

Додаткова інформація (Титульна сторінка й анотація)