Випуск 41–42 газети «Видавничий вісник», яка виходить в університетському Видавництві, побачив світ на 24-х сторінках у друкованому та електронному варіантах.

«Найкращі книжкові видання Франкового Університету» – такий заголовок має матеріал під рубрикою «Конкурси», в якому на першій та 12–13 газетних полосах йдеться про переможців традиційного університетського конкурсу «Найкращий підручник, навчальний посібник і монографія гуманітарного та природничого напрямів 2021–2022 навчального року».  Його шістнадцятий рік поспіль провело університетське Видавництво.

На 2–11 та 14–23 газетних шпальтах під загальною шапкою «Книжки – надійні збірники знань!» розміщено велику добірку публікацій про 47 нових видань зі сканами обкладинок, анотаціями, прізвищами авторів та осіб, що сприяли додрукарській підготовці книжок.

У матеріалі «Видавництву – 24… Перед’ювілей!», який на 13-ій сторінці гарно проілюстрований світлиною із зображенням колективу університетських видавців, зробленою саме 18 листопада – у день 24-річчя від створення у 1998-му Видавництва (тоді Видавничого центру).

Сердечним вітанням від редколегії газети «Видавничий вісник» колективу Видавництва, членам Видавничої ради Університету Франка й авторам книжок та їхнім читачам із Різдвом Христовим і Новим 2023 роком розпочато 24-ту газетну полосу. А ще її прикрашає публікація «Гордимося вишиваним днем…» із гарною світлиною, яка засвідчує про святкування Дня вишиванки університетськими книговидавцями. Завершує газетний випуск рекламний матеріал «Видавництво запрошує до тісної співпраці!».

Детальніше з новим випуском «Видавничого вісника» читачі газети можуть ознайомитися на нашому сайті у категорії «Газети Видавництва» розділу «Видання».

Знайомив читачів

з новим 41–42 випуском газети «Видавничий вісник»

її головний редактор

Богдан КОПАНСЬКИЙ.