Випуск 39–40 газети «Видавничий вісник», яка виходить в університетському Видавництві, знову побачила світ у друкованому та електронному варіантах.

Матеріал «Творчі перемоги – стимул для науковців» під рубрикою «Конкурси», який розпочато на першій і продовжено на 15–16 сторінках, розповідає про переможців традиційного університетського конкурсу «Найкращий підручник і навчальний посібник гуманітарного та природничого напрямів 2020–2021 навчального року».  Його п’ятнадцятий рік поспіль провело університетське Видавництво.

На 2–7 та 10–14 газетних полосах під загальною шапкою «Книжкова мова – для знань основа!» розміщено велику добірку публікацій про 31 нове видання зі сканами обкладинок, анотаціями, прізвищами авторів та осіб, що сприяли додрукарській підготовці книжок.

Гарно проілюстрований трьома фотографіями матеріал «Добрих традицій – не зрадили», що на 8–9 сторінках газети вийшов під рубрикою «Форум видавців: участь і результати», засвідчує про активну роботу працівників Видавництва на ХХVІІІ Форумі видавців у Львові.

У публікації «День вишиванки – свято національне!» йде мова про підтримку університетськими поліграфістами славної української традиції. Це, зокрема, красномовно продемонстровано на двох світлинах,  на яких наші книговидавці своєю участю у вишиваному вбранні ще раз підкреслили вагомість українських народних символів.

П’ятнадцяту шпальту газети відкриває святковий колаж, в якому на фоні нових книжок зафіксовано факт гарної дати – «23-річчя Видавництва». Доповнює цю подію колонка цікавих інформацій під рубрикою «23-ліття Видавництва: жива історія».

Редколегія газети «Видавничий вісник» на шістнадцятій сторінці щиросердечно вітає  весь колектив Видавництва, членів Видавничої ради Університету Франка, авторів книжок та їхніх читачів із Різдвом Христовим і Новим 2022 роком.

Детальніше з новим випуском «Видавничого вісника» читачі газети можуть ознайомитися на нашому сайті у категорії «Газети Видавництва» розділу «Видання».

Знайомив читачів

з новим 39–40 випуском газети «Видавничий вісник»

її головний редактор

Богдан КОПАНСЬКИЙ.