Побачив світ випуск 37–38 газети «Видавничий вісник», яка з  2007 року виходить в університетському Видавництві.

На першій сторінці у публікації «Відзнаки за успішну творчу працю» розпочато розповідь про переможців традиційного університетського конкурсу «Найкращий підручник і навчальний посібник гуманітарного та природничого напрямів 2019–2020 навчального року», який чотирнадцятий рік поспіль провело університетське Видавництво.

Велику добірку матеріалів про 32 нові книжки видавців зі сканами обкладинок, анотаціями, прізвищами авторів та осіб, що сприяли додрукарській підготовці видань, розміщено під загальною шапкою «Книжкове слово – навчання хліб» на 2–7 та 10–15 газетних полосах.

Під рубрикою «Форум видавців: конкурси, презентації» у матеріалі «Університетські книговидавці – літератури добротної постійні й надійні творці» говориться на 8-й сторінці про участь Видавництва у ХХVІІ Форумі видавців.

Про живу історію Видавництва, якому у листопаді виповнилося 22 роки, дізнавайтеся на 9-й газетній шпальті. Там, окрім цікавої інформації, побачите фотолітопис із неповторними світлинами з життя університетських поліграфістів.

Редколегія газети «Видавничий вісник» на 16-й сторінці вітає  весь колектив Видавництва, членів Видавничої ради Університету, авторів книжок та їхніх читачів із Різдвом Христовим і Новим 2021 роком.

Видання знову виходить у друкованому та електронному варіантах.

Детальніше з новим випуском «Видавничого вісника» читачі газети можуть ознайомитися на нашому сайті у категорії «Газети Видавництва» розділу «Видання».

Знайомив читачів

з новим 37–38 випуском газети «Видавничий вісник»

її головний редактор

Богдан КОПАНСЬКИЙ.