У друкованому та електронному варіантах побачив світ випуск 35–36 газети «Видавничий вісник», яка з  2007 року виходить в університетському Видавництві.

На першій полосі видання під рубрикою «Конкурси» розпочато матеріал про переможців університетського конкурсу «Найкращий підручник і навчальний посібник гуманітарного та природничого напрямів 2018–2019 навчального року» «Подвійне свято університетських науковців» з продовженням на 9 та 16 сторінках.

Під загальною шапкою «Книга – щедрий сівач знань» на 2–7 та 10–15 сторінках розміщено велику добірку матеріалів про 38 нових книжкових видань університетського Видавництва зі сканами обкладинок, анотаціями, прізвищами авторів та осіб, що сприяли додрукарській підготовці книжок.

У публікації «Книжкова радість – для нас усіх», поданій на 8–9 газетних шпальтах, сказано про участь Видавництва у Форумі видавців, про презентацію у Дзеркальній залі 14 нових університетських видань, яку втринадцяте поспіль проведено під час великого книжкового свята у місті Лева. Матеріал добре проілюстрований десятьма фото Василя Рогана.

На 16-й сторінці редколегія газети «Видавничий вісник» вітає колектив Видавництва, членів Видавничої ради Франкового Університету й авторів книжок та їхніх видавців з Різдвом Христовим та Новим 2020 роком.

Детальніше з новим випуском «Видавничого вісника» читачі газети можуть ознайомитися на нашому сайті у категорії «Газети Видавництва» розділу «Видання».

Знайомив читачів

з новим 35–36 випуском газети «Видавничий вісник»

її головний редактор

Богдан КОПАНСЬКИЙ.