Газету відкриває матеріал “Творча перемога, втілена у книжках” під рубрикою “Конкурси”. У публікації йдеться про підсумки книжкових конкурсів “Найкращий підручник” та “Найкращий навчальний посібник”, які за доброю традицією вже вшосте поспіль відбулися у Франковому Університеті. Названо авторів дев’яти найкращих підручників і навчальних посібників гуманітарного і природничого напрямів, випущених у світ Видавничим центром у 2011-2012 навчальному році, та подано обкладинки цих книжок.

Далі під заголовком “Книжки – ключі до знань” на 27 полосах ведеться широка розповідь про 79 нових видань, які вийшли з друку протягом високосного року. Окрім назв, авторів, обкладинок книжок та анотацій до них, подано також прізвища поліграфістів Видавничого центру, які готували видання до виходу у світ. На розвороті газети розпочато матеріал “Здобутки, що тішать і зобов’язують”, в якому йдеться про досягненя університетських видавців у 2012 році, про завдання на рік, що наступає.