Перший том університетської Енциклопедіїї побачив світ ще у 2011 році – напередодні святкування 350-ліття Франкового Університету. Кожну сторінку цього загальноуніверситетського літопису подано через життєписи професорів нового часу, енциклопедистів епохи просвітництва, учених-романтиків і позитивістів ХІХ століття, прихильників теорії відносності та постулатів квантової механіки, модернізму та постмодернізму новітнього часу. В академічній атмосфері лунають голоси не тільки професорів і академіків, лауреатів усесвітньо відомих премій, а й молодих дослідників, які тільки недавно здобули науковий ступінь.

Довгоочікуваний другий том цього всеохоплюючого багатогранного університетського довідкового видання вийде з друку найближчим часом. Його орієнтовна роздрібна ціна – близько 300 гривень.

Енциклопедія стане хорошим подарунком для всіх поціновувачів університетської книги.