(18 листопада 2021 року – 18 листопада 1998 року = 23 роки життя та діяльності університетських книговидавців)

Минає 23 роки від того славного дня – 18 листопада 1998 року, коли на університетській карті з’явився вкрай необхідний для закладу вищої освіти осередок видавців-поліграфістів. Тепер важко собі уявити повнокровну діяльність Франкового Університету без такого важливого та невід’ємного від навчального процесу підрозділу. Адже тоді – Видавничий центр, а з 1 лютого 2017 року – Видавництво,  завжди активно давали та дають шлях у життя тисячам найменувань все нових і нових навчально-наукових видань, які є справжнім дуже необхідним подарунком для студентів і викладачів, а також для усіх поціновувачів університетської книги.

Протягом 23-літньої історії поліграфічного колективу досягнуто значних кількісних та якісних результатів університетського книговидання. Про це красномовно засвідчують, зокрема, приємні спогади про численні різного рангу книжкові конкурси, в яких університетські видання багаторазово ставали переможцями й були відзначені заслуженими нагородами.

Колектив Видавництва й надалі продовжує ретельний пошук нових шляхів щодо усучаснення видавничої справи та випуску добротних книжок. То ж побажаймо університетським книговидавцям міцного здоров’я, невичерпної сили та творчої фахової наснаги у досягненні поставленої мети. Твердо віримо, що бажаний успіх стане найближчою реальністю для наших поліграфістів!

Видавництво Львівського національного університету імені Івана Франка