Активним учасником 12-ої Міжнародної науково-практичної конференції бібліотек вищих навчальних закладів “Перспективи розвитку університетських бібліотек на шляху розбудови суспільства знань” був Видавничий центр, презентація якого відбулася 21 травня 2013 року в головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Про Видавничий центр, його поліграфічну діяльність та творчі плани розповідав провідний редактор Богдан Копанський.

Навчальний посібник “Голодомор 1932–1933 років в Україні” презентував професор, завідувач кафедри української преси факультету журналістики Степан Кость, за редакцією якого вийшла ця книжка. Його цікаву розповідь про вагомість видання продовжив один із одинадцяти співавторів навчального посібника доцент кафедри української преси, шеф-редактор журналу “Універсум” Олег Романчук.

“Англо-українсько-російський словник з фізіології і біохімії рослин та назв рослин” презентувала його укладач – старший науковий співробітник Ботанічного саду Університету, кандидат біологічних наук Емма Арапетян.

Упродовж науково-практичної конференції була розгорнута виставка “Книжкова продукція Видавничого центру Львівського національного університету імені Івана Франка”. Ще на двох стендах учасники конференції мали змогу познайомитися з нагородами університетських книговидавців, їхніми періодичними виданнями, прайсами з переліком випущеної книжково-журнальної продукції, іншою рекламою поліграфістів.