Шанувальники університетської книги!

Видавництво ЛНУ імені Івана Франка

у п’ятницю, 20 вересня 2019 року, з 15 до 17 години

під час XХVІ Форуму видавців проводить у Дзеркальній залі Франкового Університету презентацію видань:

Степан Кость. «Журналістика і війна». Навчальний посібник. 2018; «Історія української військової преси». Навчальний посібник. 2018; «Люди боротьби й ідеї». Навчальний посібник. 2019.

Василь Лизанчук. «Так! Я – Українець!». Вибрані публікації. 2019.

Ярослав Онищук. «Населення Західної Волині та Західного Поділля у першій половині І тисячоліття нашої ери : культурно-історичний аспект». Монографія. 2018.

Богдан Коман. «Функціональні елементи інформаційних систем на базі напівпровідникової електроніки». Навчальний посібник. 2018

Володимир Швець. «Михайло Грушевський і Львівський університет : суспільно-іконографічний нарис». Науково-популярне видання. 2019.

Мирослава Влах, Любов Котик. «Теорія і методологія географічної науки». Навчальний посібник. 2019.

Флорій Бацевич. «Український одивнений художній текст: лінгвістичні виміри». Монографія. 2018.

Романа Сіренко, Богдан Семен, Сергій Нікітенко та інші. За загальною редакцією Романи Сіренко. «Спорт у вищих навчальних закладах». Навчальний посібник. 2019.

Світлана Маркелова, Тетяна Яхонтова. «Academic English. Англійська мова для студентів магістерських програм університетів». Навчальний посібник. 2019.

Запрошуємо відвідати презентацію!