1. Місце проведення виставки – виставкова зала Львівського національного університету імені Івана Франка.

2. Експонати виставки будуть розміщені на 15 стендах:

• Стенд № 1. Нагороди за видавничу діяльність (грамоти, дипломи, призи та інші відзнаки). Видання Видавничого центру: 10 випусків газет “Видавничий вісник” (“Видавничий інформатор”), каталог “Світ книг – світ знань” (2006-2008 рр.), телефонний довідник Університету, тематичні прайси видань ВЦ, кишенькові календарики з видами видань ВЦ.
  • Стенд № 2. Нагороди за видавничу діяльність (грамоти, дипломи, призи та інші відзнаки).
  • Стенд № 3. Видання, які були визнані переможцями університетських конкурсів у номінаціях “Найкращий підручник Університету” та “Найкращий навчальний посібник Університету”.
  • Стенд № 4. Видання, які були визнані переможцями конкурсів “Найкраща книжка Форуму видавців у Львові” та Всеукраїнського конкурсу “Університетська книга–2010”.
  • Стенд № 5. Видання, присвячені Іванові Франкові.
  • Стенди №№ 6-9. Видання гуманітарного напряму.
  • Стенди №№ 10-13. Видання природничого напряму.
  • Стенди №№ 14. Вісники, збірники, журнали.
  • Стенд № 15. Книжки-новинки.

Серед близько 500 експонованих видань – підручники, навчальні посібники, монографії, збірники наукових праць, вісники, журнали тощо.

3. Афіші-запрошення на виставку.

Відкриття виставки відбудеться 10 жовтня 2011 року о 10 годині.

Видавничий центр.