Вийшов у світ на 32 сторінках свіжий листопадовий 23-24 випуск газети Видавничого центру ЛНУ імені Івана Франка “Видавничий вісник”, присвячений 15-літтю Видавничого центру.

Газету відкриває привітання колективові університетських поліграфістів з цією гарною датою в його житті від проректора з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’яна Володимировича Лозинського, директора Видавничого центру Ігора Володимировича Хом’яка, редколегії газети “Видавничий вісник”.

Під рубрикою “Штрихи до історії” розміщена публікація “Творці друкованого слова”, в якій подано цікаві факти про п’ятнадцятилітній період життя-буття колективу університетських книговидавців. Матеріал добре проілюстрований.

Про нові видання Видавничого центру йде широка розповідь під заголовком “Щоб знання були надійні”. Окрім назв, авторів, обкладинок книжок та анотацій до них, подано також прізвища поліграфістів, які готували видання до виходу у світ.

Про підсумки книжкових конкурсів “Найкращий підручник” та “Найкращий навчальний посібник”, які за доброю традицією вже всьоме поспіль відбулися у Франковому Університеті, написано у матеріалі “Дванадцятку найкращих визначено” під рубрикою “Конкурси”.

Завершується 32-сторінковий випуск газети кросвордом “Видавничий”.