“Encyclopedia. Львівський національний університет імені Івана Франка” : у двох томах. Том 1. 2011.

“Encyclopedia. Львівський національний університет імені Івана Франка” : у двох томах. Том 2. 2014.

Упорядники – Леся Гарасим, Галина Василькевич. “Євангеліє від Тараса”: промови і доповіді на Шевченківських вечорах у Львівському університеті”. Науково-популярне видання. 2014.

Святослав Пилипчук. “Фольклористична концептосфера Івана Франка”. Монографія. 2014.

Марія Альчук, Флорій Бацевич, Ігор Бойко. За редакцією доктора філософських наук, професора Володимира Мельника. “Культурологія: енциклопедичний словник”. 2013.

Іван Вакарчук, Петро Якібчук, Олексій Миколайчук, Олександр Попель. “Фізичий факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (1953–2013)”. Довідково-інформаційне видання. 2013.

За редакцією Олександра Масляника. “Черемошу” грають хвилі…”. 2013.

Михайло Білинський, Світлана Лук’яненко, Лариса Лемещук. “Англійська мова як друга іноземна (для студентів перших курсів факультету іноземних мов)”. Підручник. 2014.

Олександр Кучик. “Україна в міжнародних організаціях”. Підручник. 2014.

Наталія Долінська, Оксана Ярмола. “Оповідання для домашнього читання (для студентів факультетів міжнародних відносин та права)”. Навчальний посібник. 2013.

Михайло Крупка, Євгенія Андрущак, Наталія Пайтра та інші. “Банківська система”. Підручник. 2013.

Ігор Стасюк. “Функції Ґріна у квантовій статистиці твердих тіл”. Посібник. 2013.

Ігор Бойко. “Історія правового регулювання цивільних, кримінальних та процесуальних відносин в Україні (ІХ–ХХ ст.). Навчальний посібник. 2014.

Галина Антоняк, Звенислава Калинець-Мамчур, Ірина Дудка, Наталія Бабич, Наталія Панас. “Екологія грибів”. Монографія. 2013.

Володимир Бурдін. “Стадії вчинення злочину (кримінально-правове дослідження)”. Монографія. 2013.