Університетське Видавництво завершило додрукарську підготовку ще двох Каталогів видань, започаткованої у 2009 році серії «Світ книг – світ знань», які виходять у друкованому й електронному варіантах. Вони охоплюють 740 видань, випущених у 2008–2011 та 2012–2019 роках. Один з них:

Світ книг – світ знань : Каталог видань Видавництва (Видавничого центру) Львівського національного університету імені Івана Франка (2008–2011 рр.) / упорядник Б. М. Копанський. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2019. – 380 с.

Даний каталог є хронологічним продовженням Каталогу видань Видавничого центру Львівського національного університету імені Івана Франка (2006–2008 рр.) «Світ книг – світ знань» (упорядник Б. М. Копанський), випущеного у 2009 році. Він охоплює 361 видання, які складають десять розділів. Це – підручники; навчальні посібники; навчально-методичні посібники; практикуми, збірники вправ, задач, тестових завдань; монографії; енциклопедії, словники, довідники, покажчики, каталоги, колекції; біографічні нариси, вибрані праці; вісники, збірники наукових праць, матеріали наукових конференцій, наукові альманахи; художні видання; інші видання. Книжки у розділах розміщені за роками та за алфавітом прізвищ авторів.

Видання присвячене 20-річчю створення Видавництва (Видавничого центру). Саме день 18 листопада 2018 року став для колективу Видавництва (до травня 2017 року – Видавничого центру) Франкового Університету своєрідним фіксатором двадцятилітнього існування на університетській карті дуже необхідного для нашого закладу вищої освіти осередку видавців-поліграфістів. За цей проміжок часу колектив Видавництва дав дорогу у світ сотням і сотням найменувань книжково-журнальної продукції. Щоб наочно показати доробок університетських видавців, і виникла ідея упорядкування й випуску серії каталогів.

Сподіваємося, що Каталог видань Видавництва (Видавничого центру) Львівського національного університету імені Івана Франка (2008–2011 рр.) «Світ книг – світ знань», який у значній мірі зібрав надруковану літературу науковців Університету протягом чотирьох років, стане хорошою підмогою студентам і викладачам у навчальному процесі та цікавим подарунком для усіх поціновувачів університетської книги. Робота над упорядкуванням нових каталогів і пошуком книжок, які побачили світ, починаючи з 18 листопада 1998 року, триває. Її результат – у наступних випусках серії каталогів «Світ книг – світ знань».

Детальніше з новим каталогом «Світ книг – світ знань» (2008–2011) читачі можуть ознайомитися на нашому сайті у категорії «Каталоги Видавництва» розділу «Видання».

Знайомив читачів

з новим Каталогом Видавництва (2008–2011)

Богдан КОПАНСЬКИЙ,

упорядник серії каталогів «Світ книг – світ знань».