Тип видання: Практикуми, збірники вправ, задач, тестових завдань, хорових творів

Рік видання: 2009

Автор – Олег Сторож

Редактор – Наталія Плиса. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерний набір – Олег Сторож, Орест Шувар. Комп’ютерне верстання –Наталія Лобач.

Подано 1000 задач з теорії міри та інтеграла Лебега і з функціонального аналізу, а також потрібні для розв’язування теоретичні відомості. Розглянуто головні положення теорії лінійних неперервних операторів у гільбертових просторах і теорії узагальнених функцій. Запропоновано серію задач, присвячених дослідженню розв’язності лінійних інтегральних рівнянь.
Для студентів механіко-математичного факультету.

Сторож О. Г. Задачі з теорії міри та функціонального аналізу: збірник задач / О. Г. Сторож. – Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2009. – 152 с.