Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2021

Автор – Мар’яна Саламаха

Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач. Обкладинка – Василь Роган.

Мар’яна Саламаха. WELCOME TO UKRAINE! Т. І : навчальний посібник / Мар’яна Саламаха. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – 426 с.

ISBN 978-617-10-0665-2 (загальний)

ISBN 978-617-10-0668-3 (т. І)

До 30-річчя Незалежності України та 360-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка.

Рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 16/6 від 30 червня 2021 року).

УДК (811.111:908(477-2) (079.1)

Зважаючи на 30-літній ювілей відновленої української державності, укладено інформацію про визначні місця нашої держави в одне видання та розроблено комплекс вправ і завдань на основі текстового матеріалу про 830 унікальних і неповторних об’єктів культурно-історичної та природної спадщини й рекреаційних ресурсів з 24 областей України і Автономної Республіки Крим. Описи та фотографії визначних місць використано з відкритих туристичних інтернет-сайтів. Комплекс тренувальних тестових завдань та вправ спрямований на формування мовних (лексичних, граматичних) і мовленнєвих (читання, говоріння, письмо) навичок й умінь, необхідних для успішного складання Зовнішнього Незалежного Оцінювання, Єдиного Вступного Іспиту з англійської мови та міжнародних іспитів РЕТ (Preliminary English Test), FCE (First Certificate in English) тощо. Навчальний посібник представлений у 5 томах, в кожному з яких ви маєте можливість розвинути і вдосконалити мовні і мовленнєві навички у процесі виконання тестових завдань на основі країнознавчого матеріалу щодо п’яти областей України.