Тип видання: Інші видання

Рік видання: 2011

Автори – Богдан Копитко, Ольга Мильо, Жанна Цаповська

Відповідальний за випуск – Богдан Копитко.

Тексти лекцій містять опрацьований авторами матеріал, який читають для студентів природничих факультетів ЛНУ імені Івана Франка.
Вивчаються: елементи логіки і основи теорії множин, поле дійсних і комплексних чисел, визначники і матриці, системи лінійних рівнянь і елементи векторної алгебри. Даний курс лекцій містить такі розділи аналітичної геометрії: пряма і площина, криві і поверхні другого порядку. Розглянуто також основні питання лінійної алгебри: лінійні простори та лінійні оператори, квадратичні форми.
Для студентів природничих факультетів ЛНУ імені Івана Франка.

Копитко Б. І., Мильо О. Я., Цаповська Ж. Я. Вища математика. Елементи лінійної алгебри і аналітичної геометрії. Тексти лекцій. – Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2011. – 301 с.