Тип видання: Збірники наукових праць, матеріали наукових конференцій

Рік видання: 2014

Комп’ютерна верстка – Ганна Сумик, Майя Яковенко. Художньо-технічне редагування – Руслан Сіромський, Роман Тарнавський, Богдан Чума. Обкладинка – Федір Лукавий. Відповідальний за випуск – Роман Шуст.

Видання присвячене 75-літтю історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. До збірника включено статті, повідомлення, спогади, публікації документів з історії розвитку історичної науки в університеті. У науковий обіг вводиться низка невідомих джерельних матеріалів.
Для викладачів, науковців, студентів.

Вісник Львівського університету. Серія історична. – Випуск 50 : До 75-річчя історичного факультету / За редакцією Руслана Сіромського та Романа Тарнавського. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2014. – 700 с.