Тип видання: Збірники наукових праць, матеріали наукових конференцій

Рік видання: 2009

Відповідальні за випуск – Ольга Албул, Оксана Лазор. Редактор – Віталія Станкевич-Іванова. Комп’ютерна верстка – Світлана Винниченко.

Черговий випуск “Вісника Львівського університету” присвячено 80-літтю професора кафедри слов’янської філології Львівського національного університету імені Івана Франка Володимира Моторного – відомого літературознавця, дослідника міжслов’янських літературних та культурних взаємин, перекладача. У збірнику вміщено статті колег, учнів та послідовників науковця, в яких висвітлено актуальні проблеми мови, літератури, історії та культури зарубіжних слов’янських народів. Подано бібліографію праць В. Моторного за 2004–2009 рр. Окрему рубрику становлять есеї та переклади.

Вісник Львівського університету. Серія філологічна. Випуск 48. – Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2009. – 368 с.