Тип видання: Інші видання

Рік видання: 2016

Упорядник – Іван Крупський

Редактор – Оксана Кузик. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Якимів, Наталія Лобач. Обкладинка – Василь Роган.

Василь Лизанчук. Від коректора до академіка / упорядник І. Крупський. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2016. – 624 с. + вкл.

ISBN 978-617-10-0328-6.

Всебічно розкрито публіцистичну, наукову, педагогічну, громадську діяльність доктора філологічних наук, завідувача кафедри радіомовлення і телебачення ЛНУ імені Івана Франка, професора, заслуженого журналіста України, академiка Академiї наук вищої освіти України, лауреата Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка Василя Васильовича Лизанчука з нагоди присвоєння йому почесного звання «Заслужений про-фесор Львівського національного університету імені Івана Франка», 80-річчя з дня народження та 65-річчя журналістської праці.