Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2011

Автори – Марія Ольхович-Новосадюк, Юлія Рудакевич

Редактор – Мар’яна Михалюк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Коректор – Ірина Пірожик. Ком’ютерна верстка – Павло Проців. Обкладинка – Юрій Ольхович-Новосадюк.

Завдання книги передбачають вдосконалення навичок усної та писемної комунікації на суспільно-політичну та професійно-орієнтовану тематики. Значне місце відведено розвитку у студентів навичок вільної розмовної мови на професійну тематику, вдосконаленню вмінь реферувати тексти, робити презентації і виконувати творчі письмові завдання, здійснювати усні та письмові переклади спеціальних текстів.
Посібник ґрунтується на нових вимогах та підходах до вивчення іноземної мови. Він охоплює такі теми: Міжнародні організації; Європейський Союз; Співпраця між Україною та ЄС; Рада Європи; Відносини України з НАТО; Україна в ООН; Міжнародний Суд ООН; Співпраця між Україною та ЮНЕСКО; Всесвітня організація охорони здоров’я та Світова організація торгівлі.
Для студентів вищих навчальних закладів, що спеціалізуються в галузі суспільних наук, студентів філологічних та перекладацьких факультетів. Посібник може зацікавити фахівців, які прагнуть вдосконалити власні навички та вміння комунікації і перекладу з міжнародної та суспільно-політичної тематики, а також усіх тих, хто цікавиться міжнародними організаціями.

Ольхович-Новосадюк М. М. Ukraine and International Organizations = Україна та міжнародні організації / М. М. Ольхович-Новосадюк, Ю. І. Рудакевич : навчальний посібник / Львів : Львівський національний університет імені Івана Франка, 2011. – 120 с.