Тип видання: Біографічні нариси

Рік видання: 2014

Автор – Богдан Якимович

Редактор – Дарія Якимович-Чапран. Комп’ютерне макетування – Богдана Пікулик, Мирослава Доманська. Обкладинка – Василь Роган.

До збірника вибраних праць відомого історика Богдана Зіновійовича Якимовича увійшли наукові та науково-популярні статті з історії України, української воєнної та військової історії, національної символіки, вексилології, франкознавства та чайковськіяни, культурології, термінології, вибрані рецензії, доповіді, відгуки, виступи, які охоплюють 1972–2012 рр. Книжку присвячено батькам, учителям, родині – усім, хто вірив в його покликання per aspera стати вченим-гуманітарієм.
Книжка підготована до 60-річчя від дня народження автора та 40-річчя написання першої наукової праці й адресується всім, кого цікавить рідна історія та культура.

Якимович Богдан. Україна та українці: події далекі і близькі. Вибрані праці / Львівський національний університет імені Івана Франка, Інститут українознавства імені Івана Крип’я¬кевича НАН України, Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного; Науковий центр, Львівське обласне відділення товариства зв’язків з українцями за межами України, Наукова фундація Андрія Чайковського. – Львів, 2014. – 1088 с. Yakymovych Bohdan. Ukraine and Ukrainians. Events of the Past and Present. The Selected Works / Ivan Franko University of L’viv, Ivan Krypiakevych Institute of Ukrainian Studies of National Academy of Sciences of Ukraine, Hetman Petro Sahaydachnyi Army Aсademy; The Scietific Centre of the Army, Associacion for Contacts with Ukrainian Living Outside Ukraine (“Ukraine-Svit” Society) Lviv Department, Andriy Chaikovskyi Researh Foundation; Lviv, 2014. – 1088 p. ISBN 978-966-02-7226-2.