Тип видання: Інші видання

Рік видання: 2006

Автор – Григорій Нудьга. Упорядкування – Руслан Марків

Уміщено дотепер недруковану працю визначного українського фольклориста, літературознавця та культоролога Г.А. Нудьги (1913 – 1994) “У колі світової культури”, а також скорочений виклад його ґрунтовного дослідження “Українська думка і пісня у світі”, повністю опублікованого у 2 т. у 1997 – 1998 р. Праці Г. Нудьги прикметні використанням величезного фактичного матеріалу, що дало змогу вченому майже зримо представити українську духовну культуру у її сприйманні та переосмисленні в світі.
Для широкого кола дослідників української культури, викладачів і студентів вищих навчальних закладів за спеціальностями “фольклористика” та “культорологія”.

Нудьга Григорій. У колі світової культури / Упорядкування Р. Марківа. – Львів, 2006. – 440 с. (Серія “Українська філологія: школи, постаті, проблеми”. – Вип. 6).