Тип видання: Монографії

Рік видання: 2022

Автор – Володимир Мельник

Редактор – Юлія Глиняна. Комп’ютерне верстання – Світлана Сеник Обкладинка – Василь Роган.

Мельник Володимир. Цивілізаційні запити та феномен науки : [монографія] / Володимир Мельник. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2022. – 480 с.

ISBN 978-617-10-0747-5

Рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 37/10 від 26 жовтня 2022 року)

Доповнення до анотації

УДК [001.1:1]:378.4(477.83-25) ЛНУ ім. І. Франка

Книга є результатом дослідження філософських проблем динаміки європейської цивілізації, з’ясування наскрізних структур, визначальних ознак її природи. Особливу увагу привернуто до аналізу науки, наукової раціональності та Університету як соціально-культурних феноменів, їх системоутворювальної та парадигмальної ролі у становленні та розвитку європейської цивілізації. Окремо розглянуто широке коло питань, пов’язаних із функціонуванням Львівського університету в сучасних умовах трансформації українського суспільства, громадсько-культурницьких процесів.