Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2010

Автори – Світлана Сеник, Роксолана Лемик

Редактор – Оксана Панчишин. Технічний редактор – Світлана Сеник. Обкладинка – Василь Роган.

Автори уклали навчальний посібник на основі теоретичних напрацювань у галузі цивільного процесуального права і аналізу практики застосування Цивільного процесуального кодексу України. За структурою та змістом праця відповідає усім вимогам, що стосуються вивчення дисципліни “Цивільне процесуальне право України”. У ній розглянуто найважливіші теоретичні питання, проблеми судової практики щодо застосування процесуальних та інших нормативних актів, істотних для цієї галузі права.
Для студентів, аспірантів та викладачів юридичних вишів і факультетів, практичних працівників правових відомств та служб, а також усіх, хто цікавиться проблемами судового захисту своїх прав, свобод та законних інтересів.

Сеник С. В. Цивільне процесуальне право: навчальний посібник / С. В. Сеник, Р. Я. Лемик. – Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2010. – 424 с.