Тип видання: Практикуми, збірники вправ, задач, тестових завдань, хорових творів

Рік видання: 2023

Автори – Юлія Годісь, Лариса Сологуб

Редактор – Ірина Лоїк. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка –Василь Роган.

Годісь Ю. Я. TEST YOUR GRAMMAR, B1–B2 (практикум з граматики англійської мови, рівень B1–B2) / Ю. Я. Годісь, Л. В. Сологуб. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2023. – 236 с.

ISBN 978-617-10-0766-6

Рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 39/12 від 16 грудня 2022 року).

Практикум з граматики англійської мови передбачає перелік граматичних тем, які входять до програми нормативних дисциплін «Англійська мова (рівень В1)» та «Англійська мова (рівень В2)» для студентів закладів вищої освіти: активний і пасивний стани дієслова, множина іменників, ступені порівняння прикметників і прислівників, вживання означеного та неозначеного артиклів, займенники, узгодження часів, непряма мова, неособові форми дієслова, умовний спосіб, модальні дієслова. Особливу увагу приділено словотвору та вживанню прийменників. Останній блок завдань містить речення на переклад з української на англійську мову, що, на думку укладачів, повною мірою демонструє реальний рівень знань студентів.

Пропонований практикум призначений для роботи на парах, поточного семестрового контролю, перевірки знань студентів на заліках та іспитах, самостійної роботи студентів.

УДК 811.111’243:378.091.33.212