Тип видання: Збірники наукових праць, матеріали наукових конференцій

Рік видання: 2014

Випуск збірника наукових праць на пошану Олександри Антонівни Сербенської – доктора філологічних наук, професора кафедри радіомовлення і телебачення, Заслуженого професора Львівського національного університету імені Івана Франка, академіка Академії наук вищої освіти України.
Відповідальні за випуск – Іван Крупський, Вікторія Бабенко. Редактор – Мар’яна Михалюк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Якимів. Коректор – Іванна Гвоздяк. Обкладинка – Василь Роган.

У збірнику розглянуто історію і теорію соціальних комунікацій, традиції і новаторство в сучасному медійному контенті. Осмислено поетичне і публіцистичне Слово Тараса Шевченка – духовного батька новітньої української нації. Схарактеризовано найосновніші національні ідеали, найголовніші цінності – Бог, Україна, Свобода, які визначають націєтворчий характер життя як окремої людини, так і цілого народу. Висвітлено педагогічну, наукову і громадську діяльність професора О. А. Сербенської.

Теле- та радіожурналістика. Збірник наукових праць. Випуск 13. – Львів: ЛНУ імені Івана Франка, 2014. – 426 с.