Тип видання: Біографічні нариси

Рік видання: 2019

Автор – Василь Лизанчук

Редактори – Уляна Крук, Анна Габрук. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач. Комп’ютерний набір – Марія Васьків, Ігор Довгий. Обкладинка – Василь Роган. Художнє оформлення – заслужений діяч мистецтв України, Народний художник України – Василь Семенюк. Автор англійського перекладу – Оксана Білоус.

Лизанчук Василь. Так! Я – Українець! Вибрані публікації / Василь Лизанчук. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2019. – 800 с. + вкл.

ISBN 978-617-10-0501-3.

Публіцистичні роздуми «Завжди пам’ятай: Ти – Українець!» потрапили до рук читачів у 1996 р. Друге значно доповнене видання книжки під такою ж назвою надруковано у 2001 р. У цьому зібранні оприлюднено вибрані науково-публіцистичні статті, у яких автор привертає увагу до різних проблем будівництва відновленої незалежності Української Держави, розкриває новітні форми і методи російщення, аналізує особливості інформаційно-психологічної і військової агресії Російської Федерації проти України, характеризує морально-духовні, національно-громадянські цінності – надійне підґрунтя для формування національно-культурної, державницької ідентичності та українськоцентричних соборних переконань. Всебічно узагальнює ментально-цивілізаційні та загальнолюдські ідеали, наповнивши, збагативши якими серце і душу, кожний громадянин нашого суспільства матиме совісні підстави щиро сказати, що він Українець – вірний будівничий і захисник Батьківщини від підступних, цинічних зовнішніх і внутрішніх ворогів. Для школярів, учителів, студентів, викладачів вищих і середніх навчальних закладів, громадсько-політичних діячів, широкого загалу читачів, які прагнуть отримати правдиву інформацію про багатовікову історію і сучасні проблеми утвердження вільної, демократичної, соціальної, правової, духовної соборної української України.

250 грн.