Тип видання: Підручники

Рік видання: 2017

Автор – Світлана Пик

Редактор – Людмила Макітринська. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Якимів, Наталія Лобач. Обкладинка – Василь Роган.

Пик С. М. Таємна дипломатія і розвідка у міжнародних відносинах : підручник / С. М. Пик. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2017. – 492 с.

ISBN 978-617-10-0398-9.

Підручник присвячено дослідженню специфічної площини міжнародних відносин, в якій діють таємна дипломатія і розвідка. Потреба у непублічних засобах ведення зовнішньої політики простежується з античних часів і не зникає досі. У реалізації завдань, покладених на таємну дипломатію і розвідку, головну роль відіграє суб’єктивний чинник. І якщо ефективність таємної дипломатії залежить переважно від узгодженості позицій залучених сторін, то успіх розвідки – це прихована перемога над опонентом. Інтерес до таких «інтелектуальних змагань» ніколи не зникає. Призначено для студентів вищих навчальних закладів спеціальності «Міжнародні відносини» та усіх залучених до дипломатичної і розвідувальної діяльності.