Тип видання: Енциклопедії, словники, довідники, покажчики, каталоги

Рік видання: 2021

За редакцією Ігора Підкови і Романа Шуста

Використані на обкладинці ілюстрації є у вільному доступі мережі Інтернет.
Редактор – Ігор Підкова. Обкладинка та художнє оформлення – Олеся Оринчин. Комп’ютерне верстання – Світлана Сеник.

Світова історія XX–XXI століть. Енциклопедичний словник. У 2 т. Т. 1. А–К / за редакцією Ігора Підкови і Романа Шуста. – 4-те видання, доопрацьоване і доповнене. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – 682 с.

ISBN 978-617-10-0648-5

ISBN 978-617-10-0649-2 (Т. 1)

У четвертому, доповненому і доопрацьованому, виданні Словника висвітлено головні суспільно-політичні події світової історії XX–XXI століть, уміщено відомості про основні міжнародні організації та інституції, а також подано короткі біографічні довідки про політиків, митців, інтелектуалів, які своєю діяльністю впливали на хід історії у новітні часи. Уперше в одному інформаційному ресурсі читач має змогу ознайомитись із академічними нарисами з історії більшості сучасних країн світу. Визначальною метою видання є відображення зростаючої ролі України у світовому політичному та культурному просторі. Видання призначене для учнів, студентів, науковців, широкого читацького загалу. УДК 94(100)“19/20”(031)