Тип видання: Енциклопедії, словники, довідники, покажчики, каталоги

Рік видання: 2009

Упорядник – Богдан Копанський

Редактор – Мирослава Мартиняк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерний набір – Наталія Буряк. Комп’ютерне верстання і дизайн – Василь Роган. Обкладинка – Василь Роган.

Каталог охоплює 192 видання, об’єднані в десять розділів. Це – підручники; навчальні посібники; навчально-методичні посібники; практикуми, збірники вправ, задач; монографії; словники, довідники, покажчики, каталоги; біографічні нариси; збірники наукових праць, матеріали наукових конференцій; художні видання; інші видання. Каталог присвячений 10-річчю створення Видавничого центру.
Для студентів, викладачів, усіх поціновувачів книги.

Скачати каталог

Каталог видань Видавничого центру Львівського національного університету імені Івана Франка (2006–2008 рр.) "Світ книг – світ знань" / Упорядник Б. М. Копанський. – Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2009. – 112 с.