Тип видання: Інші видання

Рік видання: 2015

Автор – Олег Шаблій

Текст подано в авторській редакції. Технічний редактор – Світлана Сеник. Коректор – Ольга Мамчур. Комп’ютерна підготовка і верстка – Ганна Смалійчук. Переклад англійською – Любов Котик, Ольга Мамчур, Марія Мирош; з польської – Галина Сохоцька; з російської – Марія Пелех. Обкладинка – Василь Роган.

Шаблій Олег. Суспільна географія : у двох книгах. Книга друга. Проблеми українознавства, регіоналістики і краєзнавства: [Вибрані праці] = Human Geography: In two Vol. Volume Two. The Problems of Ukrainian, Regional and Land Studies: Selected Works / Олег Шаблій. – Львів : ЛНУ імені І. Франка, 2015. – 706 с.

ISBN 978-617-10-0266-1 (загальний), 978-617-10-0268-5.

У вибраних працях опубліковані наукові твори з теоретичних, методологічних та методичних проблем географічного українознавства, реґіоналістики і краєзнавства. Висвітлено українські географо-історичні дослідження, зокрема звернена увага на проблеми Львівської суспільно-географічної школи. Обґрунтовано теоретичні проблеми макрорегіоналізації України. Розкрито теоретичні і прикладні проблеми регіонів держави, зокрема, західних. Проаналізовано проблеми краєзнавства, особливо нового напрямку – львовознавства. Для представників академічної спільноти, молодих учених, аспірантів, магістрів, працівників ВНЗ географічного профілю, викладачів географії.