Тип видання: Біографічні нариси

Рік видання: 2021

Автор – Олег Шаблій

Текст подано в авторській редакції. Комп’ютерний набір – Злата Качмарик, Юрій Борсук, Марія Хоминець. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач. Художнє оформлення – Василь Роган. Переклад англійською – Ірина Ванда; з російської – Марія Пелех.

Шаблій Олег. Суспільна географія, книга п’ята : На важелях долі : [Вибрані праці] = Human Geography. Volume Five : On the levers of fate : [Selected Works] / Олег Шаблій. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – 666 с. + вкл.

ISBN 978-617-10-0266-1 (заг.)

ISBN 978-617-10-0646-1

Hаукова і педагогічна праця автора на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка протягом 66 років висвітлена у цьому виданні. Також розглянуті громадська та науково-методична діяльність, позитивні та негативні сторони педагога вищої школи України у совєтський та постсовєтський періоди. Для представників академічної спільноти, молодих учених, аспірантів, магістрів, працівників закладів вищої освіти географічного профілю, учителів.

268 грн.