Тип видання: Монографії

Рік видання: 2017

Автор – Ірина Яворська, Михайло Микієвич

До 25-річчя факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка.
Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган.

Яворська Ірина. Суд Європейського Союзу: правовий статус та особливості реалізації правотворчої функції : монографія / Ірина Яворська, Михайло Микієвич. – Львів : Львівський національний університет імені Івана Франка, 2017. – 248 с.

ISBN 978-617-10-0420-7.

У монографії досліджено особливості правової природи Європейського Союзу як міжнародної наднаціональної організації особливого роду. Проаналізовано особливості творення норм права Європейського Союзу, роль і значення рішень Суду Європейського Союзу у процесі формування норм первинного та вторинного права Європейського Союзу. Проаналізовано також правовий статус Суду Європейського Союзу, види та принципи тлумачення, що застосовуються ним у процесі тлумачення норм права Європейського Союзу. Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, а також широкого кола читачів, котрі цікавляться проблемами теорії міжнародного права та права ЄС. Охороняється законом про авторське право. Жодна частина цього видання не може бути відтворена в будь-якому вигляді без дозволу авторів.