Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2010

Автори – Роман Смішко, Володимир Пащенко

Редактор – Ірина Лоїк. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган.

Подано загальні відомості про предмет і об’єкт вивчення структурної геології, методи дослідження земної кори, її поверхні та надр, геологічні структури від глобальних до найдрібніших. Наведено відомості про геологічні карти, необхідні додатки до них, методи геологічного картування та складання геологічної графіки. Детально описано геологічні структури середніх масштабів – складчасті та розривні дислокації, умови їхнього формування.
Для студентів геологічних спеціальностей вищих навчальних закладів, які мають відповідну підготовку із загальної геології.

Смішко Р. М. Структурна геологія та геологічне картування: навчальний посібник [для студентів вищих навчальних закладів] / Р. М. Смішко, В. Г. Пащенко. – Львів: ЛНУ імені Івана Франка, 2010. – 254 с.