Тип видання: Навчально-методичні посібники

Рік видання: 2014

Упорядники – Володимир Качмар, Михайло Смолій

Відповідальний за випуск – Володимир Сулим. Комп’ютерна верстка – Михайло Смолій. Ілюстрації – Юрій Гудима. Обкладинка – Федір Лукавий.

До посібника увійшли німецькомовні документи, які стосуються історії Львівського університету імені Івана Франка. Це перекладені українською мовою німецькі тексти про цей навчальний заклад з архівів Львова, які охоплюють період з кінця ХVІІІ до початку ХХ століття. При відтворенні архівних документів німецькою мовою збережено орфографію оригіналу.
У виданні подано контрольні завдання та запитання для студентів-істориків і студентів- перекладачів, методичні матеріали про найбільш уживані друковані та рукописні шрифти, якими були написані перекладені документи, а також тренувальні вправи до них.
Посібник призначений для студентів та викладачів, а також усіх, хто цікавиться історією Львівського університету.

Сторінки історії Львівського університету за матеріалами німецькомовних документів : навчально методичний посібник / упорядники В. М. Качмар, М. С. Смолій. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2014. – 168 с. + вкл. ISBN 978-617-10-0142-8.