Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2019

Автори – Романа Сіренко, Богдан Семен, Сергій Нікітенко та інші
За загальною редакцією Романи Сіренко

Редактори – Уляна Крук, Наталія Плиса. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерна верстка – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган.

Спорт у вищих навчальних закладах : навчальний посібник / [Р. Р. Сіренко,
Б.
В. Семен, С. А. Нікітенко та ін.] ; за загальною редакцією Р. Р. Сіренко. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2019. – 420 с.

ISBN 978-617-10-0393-4.

Розглянуто проблематику організації та функціонування спортивного відділення кафедр фізичного виховання у вищих навчальних закладах. Подано історію студентського спорту, структуру підготовки у різних видах спорту: теоретичні та практичні відомості про техніку й тактику, методичні прийоми оволодіння технікою, особливості спеціальної фізичної підготовки тощо. Особливість навчального посібника – орієнтованість на специфіку організації груп спортивного удосконалення у вищих навчальних закладах, а також на залежність планування навчально-тренувальних навантажень у різних періодах річного тренувального циклу від навчальної діяльності студентів. Для студентів і викладачів вищих навчальних закладів, тренерів, інструкторів.

183 грн.