Тип видання: Навчально-методичні посібники

Рік видання: 2014

Автор – Олександр Беднарський

Редактор – Людмила Макітринська. Технічний редактор – Світлана Сеник. Коректори – Галина Матіїв, Наталія Галечко. Комп’ютерне верстання – Наталія Якимів, Наталія Лобач. Обкладинка – Василь Роган.

Беднарський О. Спеціальна професійно-прикладна фізична підготовка студентів юридичного факультету : навчально-методичний посібник / О. Беднарський. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2014. – 152 с.

ISBN 978-617-10-0135-0.

У посібнику описано доступні й ефективні прийоми самооборони самбо, дзюдо, дуаньда, джиу-джитсу. Мета посібника – надати студентам юридичного факультету можливість самостійно вивчати й вдосконалювати спеціальні прикладні уміння й навички самозахисту, зміцнювати силові здібності. Володіючи способами захисту, можливо боронитися різними частинами тіла, захищати вразливі місця. Репрезентовані прийоми захисту проти неозброєного й озброєного палицею, ножем, пістолетом супротивника. Для студентів юридичного факультету.