Тип видання: Енциклопедії, словники, довідники, покажчики, каталоги

Рік видання: 2014

Автори – Мирослав Білецький, Ірина Ванда, Любов Котик

Редактор – Мирослава Мартиняк-Жовтанецька. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерний набір – Ірина Ванда, Любов Котик. Комп’ютерне верстання – Любов Семенович. Художнє оформлення – Любов Котик, Людмила Войтович.

Словник-довідник містить трактування головних термінів і понять соціальної географії загалом та окремих її галузевих і просторових дисциплін зокрема. Наведено підходи провідних учених-географів до визначення структури соціальної географії, районування території України. Подано соціально-географічну характеристику України та держав світу.
Для студентів, аспірантів, викладачів географічних факультетів вищих навчальних закладів, учителів географії, усіх, хто цікавиться соціально-географічною проблематикою.

Білецький М. І. Соціальна географія : словник-довідник / М. І. Білецький, І. В. Ванда, Л. І. Котик. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2014. – 164 с. ISBN 978-617-10-0133-6.