Тип видання: Збірники наукових праць, матеріали наукових конференцій

Рік видання: 2017

Упорядники – Ярослав Гарасим, Тетяна Шемберко

Літературний редактор – Ніна Бічуя. Дизайн та верстка – Інна Шкльода.
Бібліографічний покажчик підготували бібліографи Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка – Іванна Дарчук, Леся Купин, Марія Любицька, Марина Олійник.

Societati servire eruditione missio suprema. До 70-ліття професора Івана Вакарчука, Міністра (2007–2010) освіти і науки України, Заслуженого професора ЛНУ імені Івана Франка / Упорядники: Гарасим Я. І., Шемберко Т. Ю. – Львів, 2017. – 600 с.

ISBN 968-917-10-0410-8.

Ювілейний збірник присвячений діяльності професора Івана Вакарчука – Героя України, відомого українського фізика та громадського діяча, ректора Львівського національного університету імені Івана Франка, на посаді Міністра освіти і науки України. У виступах, доповідях та інтерв’ю 2007–2010 рр. відображені концептуальні засади освітніх реформ в Україні, аналіз реального стану організації та фінансування освіти, окреслені перспективи розвитку. Ґрунтовні підходи, безкомпромісна громадянська позиція, жертовна самопосвята у виховній та освітній діяльності автора, відображені у текстах, збагатять досвід викладачів, учителів, керівників та організаторів освітнього процесу, сприятимуть розумінню етапності освітньої реформи у широких колах зацікавлених читачів. У бібліографічному покажчику відображено науковий та науково-публіцистичний доробок І. Вакарчука за період роботи у Міністерстві.