Тип видання: Енциклопедії, словники, довідники, покажчики, каталоги

Рік видання: 2011

Автор – Звенислава Калинець-Мамчур

Редактори – Людмила Макітринська, Лариса Сідлович. Технічний редактор – Ігор Старунько. Комп’ютерна графіка та верстання – Ігор Старунько. Дизайн обкладинки – Ігор Старунько.

Подано сучасні дані про будову, систематику, філогенію, особливості розмноження, розвитку й екологію водоростей і грибів. Словник-довідник охоплює широкий діапазон термінів альґології та мікології. Спеціальні розділи включають ілюстративний матеріал та етимологічний словничок.
Для студентів, аспірантів, викладачів кафедр ботаніки, мікології, екології класичних університетів, медичних, лісотехнічних, сільськогосподарських ВНЗ, фахівців у галузях фітопатології, лісового господарства, вчителів, для тих, хто цікавиться світом водоростей і грибів.

Калинець-Мамчур З. Словник-довідник з альґології та мікології : [для студентів вищих навчальних закладів]. – Львів: Львівський національний університет імені Івана Франка, 2011. – 399 с. – (Серія "Біологічні Студії").