Тип видання: Художні видання

Рік видання: 2013

Усі вірші та переклади подано в авторській редакції. Ілюстрації до збірки взяті з Інтернету. Відповідальний за випуск – Андрій Трач. Комп’ютерне верстання та дизайн обкладинки – Юлія Сущенко.

Поетична збірка “Сад твоїх пісень” – студентський проект. Збірка складається з двох частин, до першої з яких увійшли вірші студентів, які у різні роки навчалися на факультеті іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка. Друга частина містить переспіви з іноземних мов, які виконали студенти, аспіранти і викладачі факультету. Автори оспівують такі близькі і зрозумілі нам теми – любов до близької людини і до своєї Батьківщини, пошуки щастя й сенсу життя, красу природи й поетичного слова; говорять про свої мрії і про те, що може зробити нас щасливішими.

Сад твоїх пісень : Збірка поезій та перекладів студентів, аспірантів і викладачів факультету іноземних мов. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2013. – 92 с. ISBN 978-617-10-0052-0.