Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2022

Автор – Олексій Сафроняк

Редактор – Мар’яна Михалюк. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач.
Обкладинка – Василь Роган.

Сафроняк О. В. Римська граматична теорія III–V століть : навчальний посібник / О. В. Сафроняк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2022. – 74 с.

ІSBN 978-617-10-0690-4

У посібнику розглянуто мовознавчі вчення римських граматиків III–V століть. Показано їхні головні здобутки у висвітленні частин мови та їх акциденції. Акцентовано на характерних рисах граматичних трактатів зазначеного періоду: перенесення на римський ґрунт і засвоєння граматичної спадщини олександрійських філологів, компілятивний характер більшості тогочасних граматичних праць, значна міра самостійності та оригінальності римської граматичної теорії, активний пошук шляхів унормування граматичного опису латинської мови. Для студентів філологічних факультетів університетів. УДК 811.124’02’36:81’1](37)(075.8)