Тип видання: Монографії

Рік видання: 2009

Автор – Назар Холод

Технічний редактор – Світлана Сеник. Оригінал-макет – Василь Буняк. Обкладинка – Василь Роган.

Розкрито особливості та закономірності розподілу та перерозподілу доходів населення в умовах трансформації економічних систем посткомуністичних країн. Простежено зміну механізму формування доходів населення у країнах з перехідною економікою в умовах занепаду командно-адміністративної економіки, трансформаційного спаду та економічного зростання. Проаналізовано динаміку доходів населення, особливості їх функціонального та родинного розподілу, а також з’ясовано ефективність використання соціальних трансферів та оподаткування у перерозподілі доходів у перехідних економічних системах. Вивчено особливості та закономірності розподілу та перерозподілу доходів населення в умовах ринкової трансформації економіки України.
Для науковців, аспірантів, студентів економічних факультетів та усіх тих, хто цікавиться соціально-економічними проблемами у країнах з перехідною економікою.

Холод Н. М. Розподіл доходів та бідність у перехідних економіках: Монографія / Назар Холод. – Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2009. – 442 с.