Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2014

Автор – Оксана Білоус

Редактор – Оксана Кузик. Технічний редактор – Світлана Сеник. Комп’ютерне верстання – Наталія Лобач, Наталія Якимів. Обкладинка – Василь Роган.

У навчальному посібнику вперше в Україні системно викладено
концептуально-теоретичні засади функціонування регіонального телебачення. Осмислено роль і місце регіонального телебачення в контексті формування в дітей, підлітків, юнацтва морально-духовної, національно-патріотичної свідомості. Розглянуто форми і методи органічного поєднання у телепередачах регіональних (локальних), всеукраїнських і загальнолюдських цінностей – головної передумови ефективного впливу регіонального телебачення на формування у дітей національно-патріотичних переконань. Подано тексти учнівських і студентських письмових робіт.
Для студентів-журналістів вищих навчальних закладів і журналістів-
практиків.

Білоус О. М. Регіональне телебачення для дітей: принципи, функції, тематика : навчальний посібник / Оксана Білоус. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2014. – 254 с. ISBN 978-617-10-0141-1.