Тип видання: Навчальні посібники

Рік видання: 2022

Автори – Мирослава Книш, Ольга Мамчур, Ірина Ванда

Текст подано у авторській редакції. Комп’ютерний набір – Ольга Мамчур та Ірина Ванда. Комп’ютерна верстка – Любов Семенович. Обкладинка – Василь Роган.

Книш М. М. Регіональна економічна і соціальна географія світу (Латинська Америка та Карибські країни, Африка, Азія, Океанія) = Regional Economic and Social Geography of the World (Latin America and Caribbean countries, Africa, Asia, Oceania) : навчальний посібник / М. М. Книш, О. І. Мамчур, І. В. Ванда. – 2-ге видання, виправлене і доповнене. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2022. – 372 с. + 0,16 вкл.

ISBN 978-617-10-0715-4

Рекомендовано до друку Вченою радою Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 28/4 від 27 квітня 2022 року).

УДК 913(7/9)(075.8)

Навчальний посібник призначений для методичної допомоги студентам у процесі виконання практичних, самостійних, навчально-дослідницьких робіт, підготовки до семінарських занять та іспиту з курсу “Регіональна економічна і соціальна географія світу ”. Для студентів географічних факультетів, а також усіх, хто вивчає проблеми економічної і соціальної географії світу. This educational textbook is designed to provide methodological assistance for students carrying out their practical, individual, educational research, and those preparing for seminars and written exam on the course on “Regional Economic and Social Geography of the World”. For students of geography departments and all those who study the issues of world economic and social geography.