Тип видання: Художні видання

Рік видання: 2013

Автор – Ірина Мулярчук

Видано за підтримки декана філологічного факультету Ярослава Гарасима та Студентського уряду Львівського національного університету імені Івана Франка. Тексти подано в авторській редакції. Комп’ютерне верстання, обкладинка – Руслан Пірус. Відповідальний за випуск – Ярослав Гарасим.

“Яблучна” поезія Ірини Мулярчук вражає, дивує, манить бурею емоцій. Це приклад справжньої жіночої лірики, яка не може не зачепити, не може не вражати. Кохання-самовідречення, кохання-пожертва, кохання-офіра переповнюють її поезію. Авторка дає нове дихання вічній темі, відкриває такі грані людського серця, про які не кожен спроможеться говорити вголос і так відверто.
Книгу охоче і залюбки “посмакує” кожен читач.

І. Мулярчук. Рефлексії з яблуками. Словник спокушеної. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2013. – 70 с.